Website Logo
+48 600 291 078 Telefon dyżurny 24h
Logo Image

Kaplica przedpogrzebowa

blog-post

W trosce o jak najwyższy poziom oferowanych usług, a także o jak największą ich kompleksowość Zakład Usług Pogrzebowych ORION jako jedyny w Szczecinie posiada do dyspozycji rodzin nowy obiekt, w którym mieści się kaplica przedpogrzebowa.

Kaplica Zakładu Pogrzebowego ORION to miejsce gdzie rodzina i przyjaciele mogą w skupieniu pożegnać ukochaną osobę. Na życzenie rodziny lub bliskich w pożegnaniu może uczestniczyć kapłan lub mistrz ceremonii. W każdym przypadku pożegnanie może odbyć się w zupełnej ciszy, przy modlitwie lub zostać wzbogacone o ulubioną muzykę osoby zmarłej. Kaplica Zakładu Pogrzebowego ORION jest przystosowana do ceremonii Ostatniego Pożegnania w każdym możliwym wyznaniu i obrządku, a także do uroczystości świeckiej.

Obecnie Zakład Usług Pogrzebowych ORION jako jedyny zakład pogrzebowy w Szczecinie posiada kaplicę przedpogrzebową z możliwością całodobowego czuwania przy osobie zmarłej.

Kaplica znajduje się w Szczecinie Dąbiu przy ulicy Goleniowskiej i spełnia wszystkie wymogi, aby móc organizować w niej ceremonie pogrzebowe i pożegnania osób zmarłych przed kremacją.

Kaplica